Hikayemiz

Cihan Exclusive

Kayseri'ye yeni bir renk getiren ve konforlu bir ortam sunan Cihan Exclusive Ocak 2010 yılında açıldı. Cihan Exclusive, rahat atmosferi, esşiz kahvaltıları sabah kaçamakları, göze ve damağa hitap eden lezzetli yemekleri,güleryüzlü personeli ile kısa zamanda Alparslan mahallesi sakinlerinin beğenisini kazandı. Siz değerli misafirlerimizi beğenisi ve beklentileri doğrultusunda sürekli değişen ve gelişen Cihan Exclusive, çay ve kahvenin yanı sıra, özel tatlı tuzlu, profiterol, pasta, kurabiye, zengin salata seçenekleriyle, tost ve hamburgerleri, dünya mutfaklarının esşiz tatlarıyla ve sıcak atmosferiyle keyifli saatler geçirmek isteyeceğiniz, ister wireless bağlantısı ile internete girebileceğiniz, ister günlük gazeteleri okuyabileceğiniz adres olmaya devam Sizlerin talepleri doğrultusunda aynı hizmet anlayışı, ürün ve hizmet konseptiyle 2015 yılında Kartal Kavşağında, 2017 yılında ise 27 Mayıs Caddesinde faaliyete girmiş toplamda 3 şubeyle siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Cihan Exclusive Kurucusu

Ahmet ZENGER

Bir başarı hikayesi;

1957 yılında Kayseri'nin Çifteönü mahallesinde doğan Ahmet ZENGER, 10 yaşında ticarete atılarak 1989 yılında kurucusu olduğu Cihan markası ile Kayseri'de hizmet vermeye başlamıştır. 25 yıllık unlu mamülleri tecrübesiyle Cihan Exclusive markasını oluşturarak 3'üncü şubeye ulaşmıştır. Kaliteden ödün vermeyen Ahmet ZENGER, Cihan Exclusive ve Ahmet Zenger Sucukları ile siz değerli konuklarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Teşekkürler...

Şubelerimiz

Alparslan - Kartal - 27 Mayıs

Yazı Eklenecek

Alparslan

Günlük gazetenizi bulabileceğiniz, aile ortamında keyifle çayınızı içip, haftasonları da kahvaltınızı gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Yazı Eklenecek

Kartal

Cihan Exclusive güvencesi ve kalitesiyle, bünyesinde Cihan Oto Kuaförü barındırıyor...

Yazı Eklenecek

27 Mayıs

Cihan Exclusive'in lezzetiyle meşhur çay - simitini sıcacık bir konseptle ayaklarınıza getirdik. Fast-food ürünlerimiz ile duraksayıp, açlığınızı giderebilirsiniz...

Sağlığınıza önem veriyoruz

İletişim

Mesajınız ulaşmıştır. Teşekkür ederiz
Mesajınız iletilememiştir.

Menülerimiz

Alparslan - Kartal - 27 Mayıs

Tıklayınız


Zengin Menüsüyle

Ayrıcalıklı Lezzetler Alparslan'da

Tıklayınız

Zengin Menüsüyle

Ayrıcalıklı Lezzetler Kartal'da

Tıklayınız

Zengin Menüsüyle

Ayrıcalıklı Lezzetler 27 Mayıs'ta

Cihan Bakery House

Facebook

Cihan'ın Tarihi

1988 - 2018

Cras suscipit neque quis odio feugiat

2010 - ALPARSLAN

Değişen ve gelişen hizmet sektörüne refleks olarak açılan Cihan Bakeryhouse Cafe, Kayseri'de kafe - pastane - restoran modeline sahip olarak gelişimini sürdürüyor.

Etiam auctor enim tristique faucibus

2014 - KARTAL

Çevresindeki hastane ve iş yerlerine Alparslan Şubesi kapasitesinde hizmet verme amacıyla açılan Kartal Şubesi, yaş pasta, tatlı ve unlu mamül imalatıyla hizmet vermektedir.

Etiam auctor enim tristique faucibus

2017 - 27 MAYIS

Değişen alışveriş alışkanlıklarına rağmen önemini ve yoğunluğunu koruyan Çarşı'nın 27 Mayıs aksının çıkışında hizmete giren şube, kafe - restoran olarak hizmete girmiştir.